Viestijoukkueet

SM-kisojen yhteydessä käytäviin Ryhti Long Cycle -viestikilpailuihin on ilmoittautunut kymmenen yhdeksän naisten ja seitsemän miesten joukkuetta. Kokoonpanoja voi vielä vaihtaa kisapäivään saakka.

edit. klo 13.50 lisätty kaksi Lift me upin joukkuetta

edit. 2 9.9. korjattu kokoonpanoja ja GS Liedon naisten joukkue jäi pois

Alustavat kokoonpanot:

Naiset (2 x 14 kg, 4 x 3 min., painoluokat -63 kg, -68 kg, -75 kg, +75 kg)

GS Lieto
Pia Höglund
Anne-Marie Sipilä
Terhi Vierelä
Minna Laine

Hakalanmäen Ryhti
Minna Silvennoinen
Teija Rantanen
Anitta Eerola
Johanna Päivikkö

Konneveden Urheilijat I
Sanna Berg
Terhi Ahonen
Miia Yliskoski
Mari Kuukkanen

Konneveden Urheilijat II
Pauliina Savolainen
Ronja Jämsen
Piia Rytkönen
Salla-Maria Ihalainen

Lift me up I
Milla Sorsakivi
Kristiina Laine
Anu Köngäs
Emeriikka Tamminen

Lift me up II
Satu Mikkonen
Sandra Laitala
Taija Merisalo
Kirsi Suomela

Suomen Kahvakuula
Eveliina Koivula
Anneli Hokkanen
Ida Maasalo
Katriina Kymäläinen-Mäkelä

Tahdonvoiman Timpani I
Kirsi Ahola
Annastiina Nissinen
Elina Fredriksson
Mona Kauppinen

Tahdonvoiman Timpani II
Johanna Soiluaho
Sonja Pääkkönen
Päivi Tiiva
Noora Sokero

Tahdonvoiman Timpani III
Petra Virtanen
Päivi Tiiva (?)
Katariina Vepsäläinen
Anu Lähteinen

Miehet (2 x 24 kg, 4 x 3 min., painoluokat -78 kg, -85 kg, -95 kg, +95 kg)

GS Lieto
Juuso Sipilä
Jussi Jylkkä
Jaakko Laaksonen
Heikki Vierelä

Hakalanmäen Ryhti I
Arsenij Zhernakov
Marko Suomi
Klaus Sundström
Sami Majaranta

Hakalanmäen Ryhti II
Tomi Järvinen
Teemu Tamminen
Vesa Virtanen
Kalle Pyykkönen

Hakalanmäen Ryhti III
Tomi Silvennoinen
Harri Lehtola
Joni Lindfors
Pekka Taipale

Kuusamon Erä-Veikot
Pasi Janhunen
Petteri Keränen
Simo Kurvinen
Markku Torvinen

Suomen Kahvakuula I
Jani Sipponen
Ville Oikarinen
Marko Pääkkönen
Kari Äijälä

Suomen Kahvakuula II
Arto Tarvainen
Tommi Lukkarinen
Olli Ojansuu
Sami Huikko

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close